טיפים להזמנת נגן סקסופון

טוב..  אז הבנתם שסקסופוניסט זה מה שמתאים לחתונה, בר מצווה או אירוע עסקי. מכיוון שזה מה שאתם אוהבים, או שראיתם את זה במקום אחר או שפשוט סקסופון זה הפטיש שלכם.


אז מה צריך לדעת לפני ואחרי שמזמינים סקסופוניסט לחתונה ?

 • קומפוזיציה - בקבלת החלטה על תוספת לאירוע אתם צריכים להיכנס לראש של האורחים (זה למעשה מה שמפיקים גדולים עושים) , במטרה לוודא שמה שאתם מוסיפים יעשה וואווו, יש לוודא גם כי מהצד השני לא יעמיס ויגרע. על כן צריכים להביט על החתונה על חלקייה וכל חלק וחלק כמכלול. סקסופוניסט לחתונה יכול להתאים בחלקים הבאים: קבלת פנים - כניסה לחופה - כניסת אורחים לאולם - מנה ראשונה - סלואו - מנה עיקרית - פריצות במהלך הריקודים.  השאלה הנשאלת היכן חשבתם לשלב את נגן הסקסופון והאם החלקים הללו כבר לא עמוסים דיים ?

 • עשו לכם מצווה - תבחרו תקליטן לאירוע לפני שתבחרו סקספוניסט לחתונה. ראשית תקליטן יכוון אתכם לנגן סקספון הכי מומלץ על ידו וכן כאשר בחרתם תקליטן שעליו אתם סומכים, דעתו חשובה.

 • אית תדעו מי נגן הסקסופון המתאים לכם ?  אוקי.. אגלה לכם סוד. רוב רובם של נגני הסקסופון הם אחלה חבר'ה.. באים בזמן, מנגנים סבבה ואפילו נחמדים מאוד. אבל מי סקסופוניסט שישפיע באמת ויוסיף לחתונה שלכם. אז ראשית כפי שציינתי קודם לכן תיתייעצו..  תתייעצו עם הצלם.. עם התקליטן אפילו עם איש המגנטים - אלו ראו עשרות אירועים ובטוח זוכרים אז הסקסופוניסט שהשפיע עליהם לרוב. חוכמת ההמונים - עדיף להשתמש באתרים ייעודיים כגון mit4mit .. ולא פייסבוק ואינסטגרם מהסיבה שבאלו הסקסופוניסטים מציגים לכם מה שהם רוצים ומה שהם אינם רוצים הם מוחקים בעוד שבאתרים היעודיים אין להם אפשרות לשכתב היסטוריה לטוב ולרע ****   שימו לב כי הציונים שהסקסופוניסטים מקבלים הם לאוו דווקא מה שמשקף את איכות השירות - היכנסו לכל ההמלצות וקראו בעיון !!  אם לסקסופוניסט אחד היו תגובות משתנות, כלומר טוב ופעם פחות וחוזר חלילה סימן שיש עקביות בחוסר שירות \ מקצועיות , אל אם נגן סקסופון מקבל המון תגובות חיוביות ופתאום רק אחת שלילית סימן שהסקסופוניסט מראה עקביות חיובית ואילו רק פעם אחת היה מקרה שייתכן שבמחלוקת.

 • מקצועיות מהיא ?   רמת נגינה בסקסופון, איכות השירות, שנות נסיון, יכולת בימתית  ורמת ציוד ההופעה והנגינה. זו רשימה לפי סדר שמאפשרת להבין כי לא די בסקסופוניסט טוב לחתונה בדיוק כמו שלא די באהבה כדי להתחתן. יש סקסופוניסטים מעולים שאפשר להתקנא ביוכולת האילתור שלהם.. אבל הם טובים לאולפני הקלטות כי ההופעה שלהם לא "סקסית" - ורבותיי.. האורחים שלכם גם אוכלים בעיניים. חשוב שנגן הסקסופון יידע לזוז על הבמה ולא יעמוד שם סתם וינגן מדהים. יש נגנים לא רעים כלל שבאים לאירוע ובאמצע ההופעה המקרופון האלחוטי מתחיל לגמגם כי טווח הקליטה שלו אינו מספיק לכל מרחב. חשוב שהסט האלחוטי יהיה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר כמו של חברת sennheiser וכדומה. וחשוב כי לסקסופוניסט תמיד יהיה את הזמן, הסבלנות והחיוך לענות לכם על כל שאלה כי בסך הכל הוא שוטף מלא ליום המיוחד שלכם
 • איך זה מתחבר ?   ידוע כי נגן הסקסופון מנגן ושומעים אותו.. אבל גם ידוע שהתקליטן מנגן וגם אותו שומעים.. מתי, מי ואיך זה עובד ?  התשובה מורכבת מכמה חלקים כחלקי האירוע.
  סקסופוניסט בקבלת פנים בחתונה יתחבר עם המקרופון שלו לתקליטן באופן אלחוטי והתקליטן יעביר את הסיגנל למערכות ההגברה באולם\גן האירועים. החיבור בתצורה הזו מאפשר לנו שני יכולות. האחד מקנה לתקליטן לשלוט על עוצמת הסאונד של הסקסופוניסט והשני מאפשר לצלם האירוע להתחבר אל התקליטן ולמשוך ממנו את הסאונד האמיתי של נגן הסקסופון ע"מ שיוכל להטמיעו על גבי סרט החתונה במהלך העריכה ולרשות עורך הווידאו. בחלק הזה של קבלת הפנים יכול נגן הסקסופון לנגן על פלייבקים שלו אשר ינוגנו דרך המערכת של התקליטן או לנגן על גבי קטעי מוסיקה שהדיג'י מנגן.
  סקספוניסט בכניסה לחופה ינגן לרוב על קטע נגינה שהדיג'י שם ושהזוג בחר. המשמעות החשובה היא שהקטע הנבחר יהיה בעל משמעות עבור הזוג. חשוב גם כן שנגן הסקסופון יוסיף ויפיח רוח חיים בשיר שהזוג בחר לחופה וכל זאת בלי להעפיל עליו.
  נגינה בזמן המנות. אנו יודעים כי המנות יכולות בכל אירוע לשדר משהו אחר. וכך זה מתחלק לשתי קבוצות, אלו שרוצים שהמנה תהיה הפוגה או אתנחתא מן המסיבת ריקודים או בלשון עממית "קרנבל". ואלו יש זוגות המעוניינים לשמר את הקצב והאווירה כדי לא לאבד מומנטום מחד ואילו מצד שני לשדר אווירה צעירה וקלאבית. ראשית עלי לציין שאין גישה טובה מבין השתיים, כל אחת עם היתרונות והחסרונות. אבל עם זאת עליכם להתאים את הגישה לקהל. והרי לכם סרגל.. אם קהל האורחים המבוגר שלכם חוצה את 60% מכלל המוזמנים לכו על אווירה סולידית, ואם קהל האורחים הצעיר שלכם חוצה את 60% מכלל המוזמנים לכו על אווירה מאאאגניבה. במידה ובחרתם אווירה סולידית עדיף שנגן הסקסופון יעלה עם קטעי פלייבקים מותאמים לקהל שלכם. במידה והלכתם על אווירה קלאברית אנא עדכנו את הדיג'י כי הוא לא יורד מהבמה וממשיך לתת קצב, בעוד הסקסופוניסט מצטרף על גבי קטעי הקלאב באילתור.
  ליווי סקספוניסט בסלואו. די דומה לקונספט של החופה. אבל שימו לב. אם בחרתם ליווי בחופה, תרדו מליווי בסלואו ולהיפך. במבט מבחוץ (בזווית האורחים) זה סוג של מיצוי העניין ממש כפי שלא מספרים בדיחה פעמיים.
  סקסופוניסט בפריצות בריקודים. כיום זהו טרנד הולך ומתגבר ואפילו כבר יש זוגות שמבינים כי סקסופוניסט לפריצות ברחבת הריקודים לא חייב לנגן בכל האירוע ואפילו מיוחד זה כי ההפתעה נשמרת ל"קרחנה". פריצה ראשונה בדרך כלל לא תתבצע לפני השעה 22:30 אם רוצים שיהיה בה ערך מוסף עבור האירוע. הנגינה מתבצעת בשיתוף מלא עם הדיג'י ובתיאום עם גורמי הבמה עם קיימים. כלומר, ע"מ שלפריצה תהיה נוכחות כדאי כי התאורן יהיה מוכן להפנות זרקור על הסקסופוניסט, וכן יהיה מוקצה על הבמה מקום יעודי ובעל נוכחות על מנת שהאלמנט ימוקסם. כמו כן כל פריצה לא תארך יותר מ 25 דקות כדי לאפשר מצד אחד לקהל להתגעגע ו "לנשום", ומצד שני לאפשר לדיג'י להתפתח גם לבד.
   
 • לבוש והופעה בימתית. כבר אמרנו כי נוכחות כובשת מתחילה בתנועה של נגן הסקסופון על הבמה. סקסופוניסט קפוא על הבמה לא יזיז אורח. והאורחים .. ?  האורחים הגיעו כדי לזוז !
  לבוש סקסופוניסט בדרך כלל נמנה עם ארבע קבוצות עיקריות. קלאסי אלגנט - המתאים לחתונות שמעוניינים לשדר סטייל ויוקרה. גרובי ג'אז - לאירועים המעוניינים לשדר שיק וצעיר.  לבן כנעני - מתאים יותר לאירועי בוקר ומשדר לעיתים ניחוח דתי.
   
 • כמה כמה ?   לכל סיר יש מכסה. נגני סקסופון מתחילים לגבות מ 1000 ש"ח להופעה ועד 3500 ש"ח להופעה. ייתכן ואחד גובה יותר כי המופע שלו אורך יותר זמן והשני גובה פחות כי הוא עדיין חסר נסיון. אבל בסופו של דבר זה מתמצה ברעיון של שוק כלכה חופשי. כשהביקוש גדל וההיצע קבוע, נגן יכול להרשות לעצמו לגבות יותר. אך מהצד השני ניתן לומר שהביקוש אינו עולה סתם כך בגלל שהנגן יפה, מקצועי או פרפורמר פנומנן .. ביקוש עולה כאשר סך כל מעלותיו עולים על מתחריו. ובכך תמיד נמצא כל תקופה מסויימת כוכב עולה תורן, זה שלקח את הנגינה וההופעה צעד אחד קדימה והייטיב להבין מה זה כמה שעות בודדות בחיים של זוג שלא ניתן לשכתב. נגן הסקסופון באירוע הוא סקסופוניסט של הזוג ללילה קסום אחד בלבד.
טואול - בניית אתרים